خبرهای درگوشی شهرستان املش که گفته می شوند!

  چاپ   ۸ , بهمن , ۱۳۸۹ ساعت ۳:۳۱ ب.ظ  
a21

معمولا جمع آوری خبرهای ویژه ای که گفته و شنیده می شوند مشکل است و چالش هایی نیز به همراه خواهد داشت (انتقاد حامیان دولت از عزل ونصب ها،گلایه مردم در دیدار چهره به چهره باوزیر جهادکشاورزی ،تشکیل جلسه از سوی یک گروه منحرف ،تمایل چهره اصلاح طلب برای انتخابات مجلس نهم ،انتخاب اعضای اتحادیه چایسازان و…) از این خبرها می باشند.

اختصاصی/املش نیوز :
***شنیده ها حاکی است برخی از اعضای ستادهای دکتر احمدی نژاد در املش در دورسوم سفر دولت به گیلان با وزیر صنایع ومعادن در لنگرود ملاقاتی خصوصی داشته اند ودر این ملاقات نسبت به عملکرد برخی مدیران در املش وعزل ونصب های صورت گرفته در سطوح مدیریتی این شهرستان انتقاداتی نموده اند ونسبت به نفوذ برخی حامیان کاندیداهای سران فتنه در سطح ادارات شهرستان املش هشدار داده اند!
***شنیده ها حاکی است در یکماه اخیرا حامیان گروه منحرف کاظمینی بروجردی در املش تشکیل جلسه داده اند وگفته می شود اقدام به توزیع بروشوری نیزازوی کرده اند.
***شنیده ها حاکی است رئیس ستاد انتخاباتی رایحه خوش خدمت در املش(حامیان دولت)در ملاقات با وزیر جهادکشاورزی نسبت به دخالت افراد ی خاص در عزل ونصب ها در املش انتقاد کرده واعلام نموده اند کسانیکه در سال ۸۴ به سمت دکتر احمدی نژاد نبودند وپس از انتخابات با تغییر چهره به صف حامیان دولت پیوسته اند امروز با کنار زدن حامیان واقعی دولت رسما در تمامی عزل ونصب ها در شهرستان املش دخالت می کنند وبجای همراهی با دولت به فکر منافع شخصی وحزبی خود هستند.
***شنیده ها حاکی است به دلیل عدم ساماندهی توزیع کپسول های گاز مایع در سطح روستاها ی املش هم اکنون نارضایتی در بین روستائیان مشاهده می گردد وگفته می شود روستائیان هم اکنون برای تهیه یک عدد کپسول گاز مایع مبلغ ۵ تا۶ هزار تومان هزینه می پردازند وبعضا گفته می شود بخاطر سودجویی عاملین توزیع درکپسول ها نصف گاز مایع موجود است وظاهرا قبل از توزیع برای برخی مصارف نظیر پر کردن پیک نیک و…نیز استفاده می گردد.
***شنیده ها حاکی است انتصاب یکی از مسئولان سیاسی در املش با موجی از انتقادات واعتراضات حامیان دولت در املش مواجه شده است واین گروهها معتقدند اسامی دهها گزینه پیشنهادی از نیروهای بومی برای تصدی این پست را قلم زده اند ودر نهایت به انتخاب یکی از کارکنان فرمانداری تن داده اند و گفته می شود اعضای یکی از ستاد های دکتر احمدی نژاد در املش نیز در نامه ای بسیار تند خطاب به رئیس جمهور نسبت به این انتصاب اعتراض کرده اند وخواستار اعزام نماینده ای به املش جهت بررسی انتصابات اخیر در املش شده اند.
***شنیده ها حاکی است برای تصدی ریاست بنیاد مسکن در املش نیز یکی ازمسئولان سیاسی شهرستان با انتصاب نیروی بومی در املش مخالفت دارد وبه دنبال انتصاب رئیس سابق بنیاد مسکن رودسر که از همشهریان چابکسری این عزیز است اصرار دارد.
***شنیده ها حاکی است نماینده مردم رودسر واملش پس از پنج سال حضورخود در مجلس قصد دارد در فضای سایبری حضور پررنگ تری داشته باشد وگفته می شود وی درصدد است تا سایتی را جهت انعکاس عملکرد واقدامات انجام شده را در طول نمایندگی دوره نمایندگی مجلس هفتم وهشتم در این پایگاه اطلاع رسانی منعکس نماید.
***شنیده ها حاکی است اخیرا یکی از کاندیداهای احتمالی مجلس از حوزه انتخابیه لنگرود در منطقه پیش ساخته املش اقدام به تشکیل جلسه خانگی داده است ودر این نشست با دعوت از لنگرودی های مقیم املش خواستار حمایت آنها گردیده است .این کاندیدای احتمالی که در سوابق وکارنامه مدیریتی خود انفصال از خدمت در ادارات دولتی و… را دارد هنوز معلوم نیست با چه انگیزه برای حضور در انتخابات مجلس نهم ورود کرده است!
***شنیده ها حاکی است در دیدار چهره به چهره وزیر جهاد کشاورزی بعنوان نماینده عالی دولت با مردم در املش بیشتر دیدار کنندگان با وی از پارتی بازی در ادارات املش جهت جذب نیرو واشتغال گله وشکایت داشته اند.
***شنیده ها حاکی است داوودحسن زادگان نماینده اصلاح طلب دوره ششم مجلس شورای اسلامی اخیرا درپی تماسهای برخی یاران خود مبنی بر حضور وی در رقابت های انتخاباتی دوره نهم مجلس گفته است:از دوستان انتظار دارم فعلا به هیچ کاندیدایی قول ندهند وتا ایام تعطیلات نوروز سال آینده نظر خودرا بصورت قطعی مبنی بر حضور ویا عدم حضور اعلام خواهد کرد.حسن زادگان افزوده است : در حال رایزنی با گروههای سیاسی وهمچنین ارزیابی از اوضاع منطقه است.
***شنیده ها حاکی است مردم منطقه البرز در محدوده بخش مرکزی املش با ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمهور از وعده های داده شده مسئولان مبنی برگازرسانی به روستاهای این مناطق انتقاد کرده اند ودربخشی از این نامه آورده اند :در دور ترین مناطق این شهرستان گازرسانی شده است ولی با توجه به فاصله ۴ کیلومتری این مناطق با مرکز شهر هنوز از داشتن گاز طبیعی محروم هستند.
***شنیده ها حاکی است در انتخابات اخیراعضای جدید اتحادیه چایسازان شهرستان املش انتخاب شده اند وگفته می شود قاسم رضائیان بعنوان رئیس هیئت مدیره ،محسن پیل بالا بعنوان مدیرعامل وآقایان یدا…قرباندوست،حسین مظفری وحمید لطفی نیز بعنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب گردیده اند.
***شنیده ها حاکی است اعضای حزب موتلفه اسلامی در املش اخیرا اقدام به اجاره مکانی جهت راه اندازی دفتر در املش کرده اند وگفته می شود دو تشکل اصولگرای دیگردر املش نیز اقدام به تشکیل جلسات منظم وهمچنین ساماندهی کارهای تشکیلاتی خود در املش هستند وبرخی خبرها حاکی است این دو تشکل نیز درصدد راه اندازی دفتر در املش وگسترش فعالیت تشکیلاتی خود از ایام ا… دهه فجر امسال هستند.

۴ نظر برای “ خبرهای درگوشی شهرستان املش که گفته می شوند! ” ارسال شده است.
 1. بزودی کتاب «املش پردیس ایران» منتشر می گردد.
  کتابی شگفت انگیز و خواندنی
  از تاریخ تمدن تا جغرافیای رمانتیک املش
  این کتاب در کجای گنجینه کتابخانه شما جای خواهد گرفت؟
  نویسنده : ایرج دلکش
  ویراستار: کیا اکباتان
  اسپانسر: احسان اله صوفی سیاوش استاد ممتاز آمار و اقتصاد دانشگاه میلواکی آمریکا
  مرکز فروش : املش- جنب اداره پست – کافی نت هوشمند
  ۷۲۲۲۱۲۰-۰۱۴۲

 2. سلام مرسی آقای دلکش موفق باشی .

 3. جناب دکتر، با سلام وخسته نباشید
  تشکر وقدردانی منو از زحمات ودلسوزی همیشگی تان درخصوص زادگاهمان پذیراباشید

 4. با سلام وخدا قوت خدمت آقای دلکش خیلی متشکرم

نظر بدهید